Minust

Minust

Kuna olen suur spordisõber, siis soovin ka teisi aidata – nii üldises plaanis tervislikuma elu juurde jõudmisel kui ka igaühe enda toitumis- ja trennieesmärkide saavutamisel.

Olen fitnessiga tegelenud üle 15 aasta, viimased kümme aastat tegutsenud ka personaal- ja rühmatreenerina, läbi viinud treeninguid värskes õhus ning laste  üldkehalisi treeninguid.

MINUST LÄHEMALT..

Noorena tegelesin show-tantsuga ning käisin korvpalli mängimas. Gümnaasiumis hakkasin aga käima aeroobikatundides ja need meeldisid mulle nii väga, et otsustasin aeroobikatreeneriks saada.

2011 aastal käisin EEVLi koolitusel ja hakkasin spordiklubides rühmatreeninguid andma. Vaikselt hakkasin tegelema ka jooksmisega ja jõusaalis käima. 2014. aastal sain EOK kulturismi- ja fitnessitreeneri diplomi, pärast seda hakkasin personaaltreeninguid andma.

Aastal 2014 avastasin enda jaoks CrossFiti. Tegin ise kõvasti trenni, käisin võistlustel ning hakkasin treeninguid andma: 2015. aastal sain ka CrossFiti instruktori tunnistuse.

Usun sellesse, et kõige parema tulemuse annab õige treeningkava ja tervisliku toitumise kooslus: treeningute kõrval jagan ka toitumisnõuandeid, mul on Annely Sootsi tervisekooli toitumisnõustaja tunnistus.

Õpin kogu aeg juurde, et teadmisi ja kogemusi omakorda klientide eesmärkide saavutamiseks paremini ära kasutada.

Hariduselt olen insener: olen lõpetanud Tallina Tehnikakõrgkooli hoonete ehituse osakonna ehitusinseneri eriala ning magistrikraadi sain Tallina Tehnikaülikoolis hoonete energiatõhususe spetsialisti erialal. Lisaks treeneritööle tegelen hoonete energiaarvutuste ja hoonete energiamärgiste väljastamisega. Aga treeneritöös pean samuti energiavajaduse arvutamisega tegelema ning välja jagama „märgised“ soovituste ning nõuannetega 😊

Tegutsen moto Do what makes YOU happy! järgi – ehk ära raiska aega asjadele, mis sind ei köida või õnnelikumaks ei tee. Leia endale sobiv spordiala või liikumisvõimalused!

Võta minuga ühendust!

Personaaltreeningule või trenninõustamisele võta minuga ühendust vajutades nupule.

VÕTA ÜHENDUST